ZACHÓD Nieruchomości - Świebodzin - mieszkania domy działki

Domy na sprzedaż / wolnostojące

Ilość odwiedzin: 5641

DOMY W CENIE MIESZKAŃ - OSIEDLE ZŁOTE PIASKI!

DOMY W CENIE MIESZKAŃ - OSIEDLE ZŁOTE PIASKI!
Oblicz ratę kredytu
Cena nieruchomości 289 000 PLN
Okres kredytowania (lata)
1
35

Umów się na oglądanie

Zadaj pytanie

 • 289 000 PLN (4 245,63 PLN / m2)
 • 250560
 • Kupujący nie płaci prowizji dla biura
 • Oferta na wyłączność
 • DOMY W CENIE MIESZKAŃ, CENA JUŻ OD 289.000 zł,

  RÓWNIEŻ Z DOPŁATĄ MDM !

  KONTYNUACJA OSIEDLA - NOWY ETAP BUDOWY - OSIEDLE ZŁOTE PIASKI !! OFERTA BEZ PROWIZJI BIURA !!!

  JEŚLI POSIADASZ INNĄ NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ, OD KTÓREJ SPRZEDAŻY UZALEŻNIASZ ZAKUP DOMU NA OSIEDLU ZŁOTE PIASKI - IDEALNIE TRAFIŁEŚ !!!

  POMOŻEMY CI JĄ BARDZO KORZYSTNIE SPRZEDAĆ BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW (brak prowizji biura !!!).

  Zapraszamy do zapoznania się z niebywałą okazją zakupu nowo wybudowanych domów stanowiących kontynuację już wybudowanego osiedla około 60 domów.

  Osiedle Złote Piaski jest jedynym osiedlem domów jednorodzinnych w Zielonej Górze łączącym w sobie cechy funkcjonalnego osiedla z naturalnym pięknem otaczającego go krajobrazu.

  Lokalizacja Osiedla Złote Piaski powoduje, że od ścisłego centrum Zielonej Góry dzieli je zaledwie 8 km dobrego i dogodnego dojazdu.

  Wyjątkowość osiedla tkwi w połączeniu: nowoczesności z tradycjami.

  Ten niepowtarzalny zestaw daje poczucie wyjątkowości jej mieszkańcom. Liczne zielone tereny oraz ogrody o powierzchni ok. 800m2 stanowiące miejsca zabaw dla dzieci, dają poczucie oderwania się od miejskiego zgiełku bez ryzyka utraty kontroli nad bieżącymi sprawami.

  Obecnie realizowany jest kolejny etap osiedla Złote Piaski polegający na wybudowaniu kolejnych 20 domów jednorodzinnych wolnostojących, wzorowanych na już zrealizowanym etapie osiedla, które odniosło ogromny sukces znajdując szczęśliwych nabywców jeszcze w trakcie realizacji.

  Projekt zakłada powstanie około 80 domów w pierwszych etapach budowy w zależności od zapotrzebowania istnieje możliwość rozbudowy osiedla o kolejne etapy.

  Zaprojektowane przez architektów projekty domów odzwierciedlają wygodę i funkcjonalność oraz potrzeby każdego mieszkańca.

  To projekt szczególny, skupiający podmiejskie domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 68,07 m2, wybudowanych na atrakcyjnych ogrodzonych działkach o powierzchniach około 380 m2.

  Wjazdy na posesje w ramach ceny wyłożone kostką granitową.

  Każdy z domów posiada dostęp do wody z sieci miejskiej wraz z kanalizacją, przyłącza do sieci gazowej oraz przyłącze sieci energii elektrycznej.

  Wnętrza domów zostały zaprojektowane z dużą starannością i troską o komfort życia ich przyszłych mieszkańców.

  Dodatkowo budynki zostały tak skonstruowane aby każdy indywidualny klient mógł dostosować wewnętrzny układ pomieszczeń pod potrzeby swojej rodziny.

  Funkcjonalnym i oryginalnym dopełnieniem projektowanych wnętrz są bardzo ciepłe (n0,5), trzy szybowe okna firmy VEKA w kolorze drewna lub antracytu, wraz z kamiennymi parapetami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi, drzwi wejściowe firmy STOLBUD, ściany nośne oraz ścianki działowe z bloczków YTONG, ocieplenie ścian styropianem o grubości 15cm, ceramiczna dachówka, ogrzewanie własne - piec gazowy. Strop docieplony wełną mineralną. Tynki zewnętrzne mineralne w kolorze białym. Kominy systemowe z ceramicznymi wkładami.

  Osiedle Złote Piaski znajduje się w Zielonej Górze w dzielnicy Sucha, bezpośrednio do osiedla prowadzi asfaltowa droga dojazdowa, mieszkańców oraz gości osiedla będą witać dwie bramy wjazdowe z logo osiedla Złote Piaski, szerokie, oświetlone drogi wewnętrzne wyłożone betonową kostką, wykonane zostaną chodniki z elementami zieleni, co stanowi dopełnienie komfortu życia mieszkańców.

  Położenie i unikalna lokalizacja sprawiają, że osiedle stworzy wyjątkową społeczność, radosne dzieciństwo oraz bezpieczeństwo.

  Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących komfort, prestiż, rodzinną atmosferę.

  Na etapie budowy możliwe są różnorodne zmiany, dotyczące rozkładu pomieszczeń domu, kolorystyki dachówki, elewacji, stolarki okiennej.

  Bardzo niskie koszty utrzymania domu!

  JEŚLI POSIADASZ INNĄ NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ, OD KTÓREJ SPRZEDAŻY UZALEŻNIASZ ZAKUP DOMU NA OSIEDLU ZŁOTE PIASKI - IDEALNIE TRAFIŁEŚ !!!

  POMOŻEMY CI JĄ BARDZO KORZYSTNIE SPRZEDAĆ BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW (brak prowizji biura) !!!

  Uwaga!! Istnieją możliwości:

  * Wybudowania domu według swojego projektu

  * Indywidualnego wyboru materiałów i sposobu ogrzewania

  * Wykończenia domów pod klucz w raz z kominkiem to około 40.000 - 50.000 zł

  Skorzystaj z programu MDM - Mieszkanie Dla Młodych z dopłatą Rządową to około 10% kosztów zakupu.

  KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY 2% PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNO PRAWNYCH !!!!

  W przypadku wątpliwości co do własnej zdolności kredytowej jesteśmy w stanie zaoferować swoją pomoc, doradca finansowy pomoże rozwiać Państwa wszelkie wątpliwości i pomóc w zakupie wymarzonej nieruchomości.

  PROMOCYJNA CENA DOMÓW TO:

  289.000 zł Dom w zabudowie bliźniaczej,

  384.000 zł Dom bez garażu.

  od 409.000 zł Dom z garażem.

  WYŁĄCZNE BIURO SPRZEDAŻY - ZACHÓD NIERUCHOMOŚCI

  Pełna oferta na stronie: www.osiedlezlotepiaski.pl

  Zapraszam do prezentacji:

  Jakub Rawski

  Tel. 794 37 00 64


 •  
 • 68,07 m2
 • 380,00 m2
 • 380,00 m2
 • 3
 • 48 km od Świebodzina
 • Tak
 •  
 • Rawski Jakub

  Rawski Jakub
  Agent nieruchomości

  tel. 794370064
  tel. kom. 794 37 00 64
  e-mail